Wiedza o społeczeństwie

Przemysław Landowski

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Heleny Raszki

w Szczecinie

Ul. Wojciechowskiego 50, Szczecin

Dyżur w szkole: środa 14:00-16:00 gabinet 8

Dyżur w ZCEMiP: poniedziałek 11:30-14:30

e-mail:plandowski@zcemip.edu.pl

O doradcy

„Nie jestem nauczycielem; jedynie towarzyszem podróży, którego zapytałeś o drogę. Wskazałem naprzód – przed siebie, ale i przed ciebie”
G. B. Shaw

Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie, edukacji dla bezpieczeństwa, geografii i religii, nauczyciel dyplomowany z 18 – letnim stażem pracy pedagogicznej.
Nauczyciel z pasją. Twórca pierwszej w Polsce klasy z wolontariatem „Wychowanie przez pomaganie czyli klasa z wolontariatem” w latach 2012/2015, kolejne edycje klasy 2015/2018, 2018/2020. Społecznik, angażujący się w wiele działań, między innymi: Organizowanie paczek świątecznych przy współpracy z rodzicami, dziećmi, nauczycielami do Szpitala dla dzieci, współorganizowanie imprezy miejskiej Przystanku Wolontariat z POLITESEM, Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Gimnazjalnych Miasta Szczecin, Zachodniopomorskie Forum Wolontariatu.
Prowadzenie warsztatów, prelekcji – W roku szkolnym 2013/2014 Współorganizował warsztaty dla opiekunów Szkolnych Kół Wolontariusza w Inkubatorze Kultury w Szczecinie. W roku szkolnym 2013/2014 współorganizował w ODN wraz ze Stowarzyszeniem POLITES konferencję dla dyrek-torów szkół naszego województwa na temat organizowania pracy w klasie z wolontariatem.
Publikacje na Portalu Edukacyjnym – konspekty nt. wolontariatu, artykuły w Kurierze, Dialogach, Portalu Edukacyjnym.
Za swoje osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej został wielokrotnie nagrodzony Nagrodą Dyrektora Szkoły, Nagrodą Prezydenta Miasta Szczecin, Kuratora Oświaty w Szczecinie i Brązowym Medalem za długoletnią służbę.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial