Szkolenie on-line Genialnie z Genial.ly nie tylko na języku polskim

Genial.ly to platforma do tworzenia wizualnych i interaktywnych treści, niezwykle atrakcyjna i efektywna jako narzędzie pracy zarówno nauczyciela, jak i ucznia, w kształceniu na odległość.

Możliwości tej platformy przybliży 21 maja o godz. 18.00 Dorota Połatyńska, nauczycielka języka polskiego w irlandzkich szkołach ponadpodstawowych w Bandon oraz szkoły polonijnej
w Carrigaline w Irlandii, fascynatka nowości edukacyjnych i efektywnych metod nauczania, ambasadorka kart MultiTalk. Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę, jak posługiwać się tym interaktywnym narzędziem, jak projektować lekcje on-line i zadania samodzielne w kształceniu na odległość, jak zainspirować uczniów do korzystania z tego narzędzia, by stali się oni bardziej odpowiedzialni i kreatywni.

Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny: https://forms.gle/nyTC4KUWFSyFRrN6

Szkolenie odbędzie się na platformie zoom.us. W dniu szkolenia na podany adres mailowy zostanie wysłane zaproszenie do pokoju spotkań z numerem ID i hasłem. Prosimy o wcześniejsze zainstalowanie aplikacji zoom na komputerze bądź telefonie.

Osoba odpowiedzialna za szkolenie: Kinga Maciaszczyk (kmaciaszczyk@zcemip.edu.pl)

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial