Szkolenie on-line Bon Appétit, czyli metoda projektu w edukacji zdalnej

Jak wykorzystać metodę projektu w nauczaniu na odległość? Jak zaprojektować zadanie, by uczniowie rozwijali kompetencje? O czym pamiętać, by wzmacniać odpowiedzialność, samodzielność
i kreatywność u dzieci? Na te i inne pytania udzieli odpowiedzi Izabela Skierska, doradca metodyczny ds. edukacji wczesnoszkolnej, dzieląc się swoim doświadczeniem w realizacji projektu w klasie 2 SP „Wizyta w restauracji”.

Szkolenie on-line przeznaczone głównie dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, którzy chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie kształcenia na odległość, odbędzie się 7 maja br. o godz. 17.00 na platformie ClickMeeting.

Udział w szkoleniu możliwy jest wyłącznie po wcześniejszej rejestracji z wykorzystaniem formularza, znajdującego się pod adresem https://forms.gle/oSwqJsLNajzGNY7bA

W dniu szkolenia zostanie do Państwa przesłana na podany w formularzu adres mailowy wiadomość
z aktywnym linkiem do pokoju spotkania.

UWAGA!
Ilość miejsc ograniczona – pokój webinarowy pomieści jedynie 25 osób. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezygnacji z udziału w spotkaniu prosimy informacje kierować na adres: iskierska@zcemip@edu.pl, by nie blokować miejsca w pokoju webinaryjnym.

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial