Harmonogram dyżurów

Wszyscy doradcy pełnią dyżury w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w poniedziałki w godzinach 11:30-14:30

Przedmiot, DziedzinaImię i nazwisko doradcyDane szkoły macierzystejGodz. Dyżuru w szkole macierzystej
Konsultant ODNAgnieszka Czeglik
aczeglik@zcemip.edu.pl
ODN ZCEMIP
ul. Hoża 6
tel. 091 428 29 44 w.329
wt.-czw., według potrzeb nauczycieli po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
pokój 211
Konsultant ODNMaria Borecka
mborecka@zcemip.edu.pl
ODN ZCEMIP
ul. Hoża 6
tel. 91-428-29-44 w. 330
Poniedziałek
14:30-15:00
Środa
14:00-15:00
Edukacja wczesnoszkolnaIzabela Skierska
iskierska@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa Nr 35 , ul. Świętoborzyców 40Środy
14.00 – 16.00
sala nr.5
Język polskiKinga Maciaszczyk
kmaciaszczyk@zcemip.edu.pl
Zespół Szkół nr 5 im. J. Wybickiego
ul. Hoża 3
tel. 91 442 09 05
wtorek 14.00 – 16.00
Język angielskiPrzemysław Jackowski
pjackowski@zcemip.edu.pl
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
ul. Racibora 60/61
Tel. 91-422-64-81
Środa
14:00-16-00
sala 216
Przedmioty zawodoweJoanna Grygiel
jgrygiel@zcemip.edu.pl
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
ul. Racibora 60/61
Tel. 91-422-64-81
czwartek 14.00 – 16.00 pok. 112
Fizyka Aneta Mika
amika@zcemip.edu.pl
XIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie
ul. Kopernika 16a
wtorek
14.30 - 16.30
gabinet 4
Historia
Doradztwo zawodoweKrystyna Stelmach-Tyszko
kstelmach@zcemip.edu.pl
Zespół Szkół Łączności w Szczecinie
Ku Słońcu 27/30, 71-080 Szczecin
tel.91 4848056
czwartek 14.00-16.00, pok.26
Wiedza o społeczeństwiePrzemysław Landowski
plandowski@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie Ul. Wojciechowskiego 50, Szczecinśroda
14:00-16:00
gabinet 8
Język niemieckiKatarzyna Dzierbunowicz
kdzierbu@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa im. Kornela
Makuszyńskiego w Kaliszu Pomorskim
ul. Toruńska 9
78-540 Kalisz Pomorski
Tel. 94 361 63 11
czwartek
15:30-17:30
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial