Harmonogram dyżurów

Wszyscy doradcy pełnią dyżury w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w poniedziałki w godzinach 11:30-14:30

Przedmiot, DziedzinaImię i nazwisko doradcyDane szkoły macierzystejGodz. Dyżuru w szkole macierzystej
Wychowanie przedszkolne Agnieszka Czeglik
aczeglik@zcemip.edu.pl
ODN ZCEMIP
ul. Hoża 6
według potrzeb nauczycieli
tel. 091 428 29 44 sala nr. 211
Edukacja wczesnoszkolnaIzabela Skierska
iskierska@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa Nr 35 , ul. Świętoborzyców 40Środy
14.00 – 16.00
sala nr.5
Organizacja i udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej Małgorzata Kaczyńska
mkaczynska@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa Nr 35 , ul. Świętoborzyców 40 Piątki 14.00 – 16.00 gabinet pedagoga parter
Język polskiKinga Maciaszczyk
kmaciaszczyk@zcemip.edu.pl
Zespół Szkół nr 5 im. J. Wybickiego
ul. Hoża 3
tel. 91 442 09 05
wtorek 14.00 – 16.00
Język angielskiPrzemysław Jackowski
pjackowski@zcemip.edu.pl
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
ul. Racibora 60/61
Tel. 91-422-64-81
Środa
14:00-16-00
sala 216
Matematyka
Kształcenie zawodowe z doradztwem zawodowymJoanna Grygiel
jgrygiel@zcemip.edu.pl
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
ul. Racibora 60/61
Tel. 91-422-64-81
czwartek 14.00 – 16.00 pok. 112
Fizyka Aneta Mika
amika@zcemip.edu.pl
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
ul. Kopernika 16a
środa
14.00 - 16.00
gabinet 111
HistoriaSylwia Klik
sklik@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa Nr 61
ul. 3 Maja 4
czwartek od godz. 15.20 - 17.20 sala 208
Biologia
ReligiaDorota Maziarz – Świerzewska
dmaziarz@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa Nr 35
ul. Świętoborzyców 40, sala 106


Wydział Wychowania Katolickiego
Kuria Metropolitalna
ul. Papieża Pawła VI 4
Wtorek
16:00-17:00 lub dłużej po ustaleniu zapotrzebowania

Czwartek
13:00-15:00 pokój 122
Konsultant ODNMaria Borecka
mborecka@zcemip.edu.pl
ODN ZCEMIP
ul. Hoża 6
tel. 91-428-29-44 w. 330
Poniedziałek
14:30-15:00
Środa
14:00-15:00
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial