Harmonogram dyżurów

Imię, nazwisko, przedmiot doradcy/konsultantaDane szkoły macierzystej.Godz. Dyżuru w ODN i szkole macierzystej.
Agnieszka Czeglik
Konsultant ODN

aczeglik@zcemip.edu.pl
Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej Politechnicznej
ul. Hoża 6,
71-699 Szczecin

tel. 091 428 29 44 w.329
ODN pok.211
dyżur: poniedziałek – piątek według potrzeb nauczycieli, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

SKYPE: Agnieszka Czeglik ODN Szczecin
Maria Borecka
Konsultant ODN

mborecka@zcemip.edu.pl
Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej Politechnicznej
ul. Hoża 6,
71-699 Szczecin

tel. 091 428 29 44 wew.330
ODN pok.208
środa 13.00-15.00

SKYPE: Maria Borecka ODN Szczecin
Izabela Skierska
Edukacja wczesnoszkolna

iskierska@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa Nr 35
ul. Świętoborzyców 40
17-446 Szczecin

Tel. 91 442 24 65
ODN pok.210
poniedziałek 11.00 -16.00
Tel.91 428 29 44

Szkoła pok.5
czwartek 16:00-18:00

SKYPE: Izabela Skierska ODN Szczecin
Kinga Maciaszczyk
Język polski

kmaciaszczyk@zcemip.edu.pl
Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej Politechnicznej
ul. Hoża 6,
71-699 Szczecin

Tel. 91 428 29 44 wew.330
ODN pok.208
poniedziałek ,wtorek 09.30 – 16.30

SKYPE: Kinga Maciaszczyk ODN Szczecin
Monika Olszówka-Pawlonka
Język polski

mpawlonka@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa nr 65
ul. Młodzieży Polskiej 9
70-774 Szczecin

Tel. 91 4613-940
ODN pok. 208
poniedziałek 9.30-14.30
Tel. 91 428 29 44

Szkoła pok. 108
środa 14.00 -16.00

SKYPE: Monika Olszówka - Pawlonka ODN Szczecin
Joanna Grygiel
Przedmioty zawodowe

jgrygiel@zcemip.edu.pl
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
ul. Racibora 60/61
71-631 Szczecin

Tel. 91 422 64 81
ODN pok.209
poniedziałek 10.30 – 13.30
Tel. 91 428 29 44

Szkoła pok.112 : czwartek: 16.00-17.00

SKYPE: Joanna Grygiel ODN Szczecin
Wiktoria Knap
Historia

wknap@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi
ul. Piaskowa 99
72-009 Police

Tel. 91 432 48 80
ODN pok.210
poniedziałek 09:00-14:00
Tel.91 428 29 44.

Szkoła pok.5
środa : 13.00-15.00

SKYPE: Wiktoria Knap ODN Szczecin
Krystyna Stelmach-Tyszko
Doradztwo zawodowe

kstelmach@zcemip.edu.pl
Zespół Szkół Łączności w Szczecinie
Ku Słońcu 27/30,
71-080 Szczecin

Tel.91 4848056 wew. 026
ODN pok.209
poniedziałek 09.00 – 14.00
Tel. 91 428 29 44

Szkoła pok.26
czwartek: 13.30-15.30

SKYPE: Krystyna Stelmach-Tyszko ODN Szczecin
Przemysław Landowski
Wiedza o społeczeństwie

plandowski@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Heleny Raszki w Szczecinie
ul. Wojciechowskiego 50,
71-793 Szczecin

Tel. 91 452 82 20
ODN pok.210
poniedziałek 09.00 – 14.00
Tel.91 428 29 44

Szkoła pok.2
czwartek: 15.00-17.00

SKYPE: Przemysław Landowski ODN Szczecin
Katarzyna Dzierbunowicz
Język niemiecki

kdzierbu@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego
ul. Toruńska 9
78-540 Kalisz Pomorski

Tel. : 94 361 63 11
ODN pok.209
poniedziałek 09.00 – 14.00
Tel.91 428 29 44.

Szkoła pok.30
środa 15.30-17.30

SKYPE: Katarzyna Dzierbunowicz ODN Szczecin
Sebastian Molski
Język niemiecki

smolski@zcemip.edu.pl
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami
Integracyjnymi
im. Związku Zawodowego Marynarzy
i Portowców
ul. Grodzka 23
70-543 Szczecin

Tel. 91 433 29 24
ODN pok.209
poniedziałek 09.30 – 14.30
91 428 29 44

Szkoła pok.26
czwartek: 15.30-17.30

SKYPE: Sebastian Molski ODN Szczecin
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial